Pejabat Am

Ketua Jabatan Farmasi En. Dexter Van Dort03-91455409
Pembantu Tadbir N22 Pn. Nurul Huda Sahury03-91455406
Pembantu Tadbir N22Pn. Suria Othman03-91455417

Direktori Jabatan Farmasi

UNIT
EXT
Farmasi Pesakit Luar
03-91455424/8241
Farmasi Pesakit Dalam03-91455814/5717
Farmasi Paediatrik, O&G Dan Nefrologi03-91455423/5428
Farmasi Satelit Tingkat 103-91457430
Farmasi Kecemasan 03-91457971/7703
Farmasi Non-Formulary (NF)03-91455398/5399
Farmasi Klinik Primer, Plaza Dwitasik03-91710230
Pusat Maklumat Ubat03-91455415/5401
Pusat Kaunseling Pesakit Luar03-91455400
Klinik Berhenti Merokok03-91455400
Perkhidmatan Panggil & Ambil
03-91456990
Perkhidmatan Ubat Melalui Pos (UMP)03-91455424/6990
Stor Farmasi03-91455407/5408
Unit Pengeluaran/Gelenikal Farmasi03-91455811
Farmasi UKMSC Tingkat 703-91457751

Direktori Pegawai Farmasi

Timbalan Ketua Jabatan FarmasiPn. Shariffah Norasmah Syed Mustaffa03-91455397asmah@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi Pesakit Luar Utama Pn.Nurliyana Saharudin 03-91458242 nurliyana@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi Pesakit Luar Utama Cik Maryam Safwana Abdul Mun'im 03-91455424 maryamsafwana@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi Pesakit Luar Utama En. Joseph Ko Wei Cheng03-91455424 kwc@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi Paediatrik, O&G Dan NefrologiPn.Aisya Nabilah Abd Rahman 03-91455423 aisyanabilah@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi Pusat Perubatan Primer Dwi Tasik Pn. Nur Diyana Zazali03-91710230 nur.diyana.zazali@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi Pesakit Dalam En. Mohammad Ehwan Kadir 03-91455420ehwan@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi Pesakit Dalam Cik Pau Lok Ying 03-91455420paulokying@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi Pesakit DalamPn. Mah Suit Wan 03-91455814suitwan@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi Pesakit DalamEn. Mohammad Ridhwan Ahmad Bidin 03-91455717mrab@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi Perubatan Kecemasan Cik Leanne Lew Hwui Ser 03-91457971 leannelew@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi Perubatan Kecemasan En. Muhammad Alif Ali Mazlan 03-91457703malif@ppukm.ukm.edu.my
Stor Farmasi Utama/IV DripEn. Fiqri Rosli 03-91455858 fiqri@ppukm.ukm.edu.my
Pusat Maklumat Ubat Pn. Michelle Tan Hwee Pheng 03-91455401hptan@ppukm.ukm.edu.my
Pusat Maklumat Ubat Pn. Izyan Diyana Ibrahim 03-91455415 izyandi@ppukm.ukm.edu.my
Pusat Maklumat Ubat Pn. Nur Hafiza Saripin 03-91455415 nurhafiza@ppukm.ukm.edu.my
CDR/ TPN Pn. Birinder Kaur 03-91457801 birin@ppukm.ukm.edu.my
Cytotoxic Drug Reconstitution (CDR) Cik Rozita Mohd Idris 03-91456701/5854rozitami@ppukm.ukm.edu.my
Total Parenteral Nutrition (TPN) En. Ong Ee Yan03-91456702/5860eeyan@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi NF Pn. Ivy Mok Poi Wan 03-91457807 ivymok@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi NF Cik Kew Kim Li 03-91455399 kewkimli@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi Satelit Tingkat 1 Cik Nur Ammal Farit03-91457430 ammalfarit@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi Kaunseling/Klinik Berhenti Merokok Pn. Nur Amalina Mohd Zainal Abidin03-91455400nur.amalina.mohd.zainal.abidin@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi Kaunseling/Klinik Berhenti Merokok Pn. Haniz Aqilah Hazaidi 03-91455400hanizaqilah@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi Klinikal (Wad CCU/CRW) Pn. Kong Shue Hong03-91455397shkong@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi Klinikal (Wad ICU) Pn. Lau Chee Lan 03-91455401 cllau@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi Klinikal (Wad NICU) Pn. Chua Xin Yun 03-91455431 chuaxinyun@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi Klinikal (Wad Hemato) Cik Stephanie Tan03-91455433 stephanietan@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi Klinikal (Wad Perubatan 1) Cik Nur Jannah Azman 03-91456703jannah@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi Klinikal (Wad Perubatan 2) Cik Ghan Sheah Lin03-91456703sheahlin@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi Klinikal (Wad Perubatan 3) Cik Pau Kiew Bing 03-91457807 kbpau@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi Klinikal (Wad Perubatan 4) Cik Stephanie Tan 03-91455433stephanietan@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi Klinikal (Wad Perubatan 5) Pn. Farah Waheeda Tajurudin 03-91455712farahwaheeda@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi Klinikal (Wad Perubatan 6) Pn. Lydia Gan 03-91455409 lydiagan@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi Klinikal
(Wad Perubatan 7)
Dr. Sarah Anne Robert03-91456703sarahrobert@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi Klinikal (Wad Ortopedik) Cik Yin Mei Kuen 03-91455433 mkyin@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi Klinikal (Wad Surgeri 1) En. Muhammad Nordin Saud 03-91454940 nordin.saud@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi Klinikal (Wad Surgeri 3) Cik Chin Suet Yin03-91457801chinsuetyin@ppukm.ukm.edu.my
Farmasi Klinikal (Wad Surgeri 4)Cik Lye Poy Kei 03-91454940lyepoykei@ppukm.ukm.edu.my